Tomasz Pągowski i”Remont u Ciebie” na stronie Canal Plus Domo.

Nie mieliśmy jeszcze możliwości obejrzeć, sami czekamy z niecierpliwością na premierę !

Nasze panele

stały się

sławne

W najbliższą środę, 01.XI.2023, na antenie Canal Plus Domo, przygotujcie się na prawdziwą dawkę inspiracji wnętrzarskich!
W najnowszym programie “Remont u Ciebie”, niezrównany projektant Tomasz Pągowski zabierze Was w fascynującą podróż przez przestrzenie, w których magia naszych paneli drewnianych stworzyła wyjątkową aranżacje. Gotowi na metamorfozy? Kliknij poniżej i zobacz efekty naszej współpracy!

CANAL+ DOMO

REMONT U CIEBIE
SEZON 4

Tomasz Pągowski rusza w drogę i przeprowadza remonty w całej Polsce, od Pomorza po Podkarpacie. A jeśli podróż, to i przygoda! Tomasz oprowadzi nas po każdym mieście, które odwiedzi, opowie o jego architekturze i tradycjach budowlanych. Lecz głównym tematem programu pozostanie rzecz jasna metamorfoza jednego z pomieszczeń w mieszkaniach bohaterów. Poznamy wiele remontowych trików.

Projektant wybrał linię Prestige Lamel

Linia oferuje trzy rodzaje ekskluzywnych lameli. Dostępne w wersji z podkładem na szarym lub czarnym filcu oraz fornirowanych lamelkach lakierowanych lakierem bezbarwnym. Dostępne również w kilku kolorach lakieru. Idealne dla tych, którzy cenią sobie elegancję i wysoką jakość.

Tomasz Pągowski

“CZŁOWIEK RENESANSU” POWIADAJĄ…
EKSCENTRYK? – NA PEWNO…
ALE KREATYWNY!

Projektant, muzyk, charyzmatyczny prowadzący programy telewizyjne:

– Tomasz Pągowski: Projekt LOKALny (Domo+)
– Remont w 48H (Domo+)
– Bitwa o Dom (TVN)
– Remont za niewielkie pieniądze (TVN)
– Samowkręt (Domo+)

Projektowaniem wnętrz oraz mebli zajmuje się od 20 lat. Ukończył 5 letnie studia Konserwacji Drewna Zabytkowego na SGGW/ASP w Warszawie.

Autor niezależnych projektów tworzonych we współpracy z takimi markami jak: RUST, SMEG, PHILIPS, CAESARSTONE, IKEA, ANEGRE, SWISS KRONO, LOT.

WOOD DECOR

Tobie się również podobają nasze produkty ?

Nasze panele są lakierowane ekologicznym, bezbarwnym lakierem lub farbą wodną, zachowując naturalny wygląd drewna. Inne tańsze rozwiązania mogą wykorzystywać surowe drewno lub sztuczne folie, co może prowadzić do problemów z plamami i wyglądem.